Skip to content
Site-logo

Vi håller på med arbete att uppdatera hemsidan.
Har du frågor så kontakta oss gärna.

KONTAKT
CEO / Owner & Founder mats@bergslagensdestilleri.se

Mats Lihnell

CEO / Owner & Founder

mats@bergslagensdestilleri.se
Master Distillercarl@bergslagensdestilleri.se +46 761 915 007

Carl Lihnell

Master Distiller

carl@bergslagensdestilleri.se

+46 761 915 007
Economyjill@bergslagensdestilleri.se +46 703 170 822

Jill Lihnell

Economy

jill@bergslagensdestilleri.se

+46 703 170 822
Marketingrobert@bergslagensdestilleri.se +46 704 432 166

Robert Lihnell

Marketing

robert@bergslagensdestilleri.se

+46 704 432 166

Aktuella produkter på Systembolaget

HUGIN & MUNIN

HUGIN & MUNIN

DECENNIUM

DECENNIUM

LIHNELL's Tropical Gin

LIHNELL's Tropical Gin

Santa 21

Santa 21

Bergslagens Dolomit

Bergslagens Dolomit

Bergslagens Granit

Bergslagens Granit

O Helga Natt

O Helga Natt

Elf 21

Elf 21

Engelbrekt Malt Whisky

Engelbrekt Malt Whisky

TZOLK'IN

TZOLK'IN